• Skontaktuj sie z namiSkontaktuj sie z nami

Test na inteligencję z odpowiedziami

Szczegóły
Utworzone przez: 20.08.2018
Autor: Klepacki
Wyświetlenia: 290

Ocena:  5 / 5

Gwiazdka jest aktywna
 

Przybliżone statystyki, które otrzymuje się wraz ze swoim wynikiem są cały czas aktualne i są jak najbardziej prawidłowe. D Czy mogłabym prosić o błędne odpowiedzi na maila? Prawdę mówiąc nie rozumiem tego po co niektórzy tak jak Ty teraz zmyślają różne historie i to jeszcze w tak błahych sprawach ; Przecież robiłeś test trzy razy, Twoje wyniki to 97, 93 oraz i różniły się te wyniki tylko dlatego, że zmieniałeś pojedyncze odpowiedzi:

Liczyłam że zdobędą więcej punktów ale trudno. Tutejszy test na pewno jest jednym z tych, których wynik można brać pod uwagę, no i nie trzeba płacić 50zł. Please wait for a few seconds and try again. Ma czarne spodnie, skarpetki, kurtkę, rękawiczki i czapkę. W innym znacznie trudniejszym teście zależnym od czasu uzyskałem zaledwie 98 wiec komu wierzyć?

D Na dowód tego odpisuję Ci w kilkanaście minut po pojawieniu się komentarza ; Za chwilkę przejrzę Twój formularz, więc czekaj cierpliwie na maila:

Ktry miesic ma 28 dni. Ktry miesic ma 28 dni. Witam te chciaa bym pozna moje bdne odpowiedzi z pytaniami, test na inteligencję z odpowiedziami. Witam te chciaa bym pozna moje bdne odpowiedzi z pytaniami.

Nie s to badania naukowe, ktry jest w Mensie Polska, ktre pozwol bardzo obiektywnie zmierzy poziom inteligencji, by wylicza procenty do kilku miejsc po przecinku ; Nagle si okazuje.

 • W mojej opinii różnorodność pytań w tym teście sprawia że jest on wiarygodny. Mimo wszystko, zabawa przednia, a gdyby było tu jakieś ograniczenie czasowe to bym poległ XD.
 • Miło mi czytać tak pozytywne komentarze, dlatego tym chętniej spełnię Twoją prośbę: Wynik jest bardzo dobry, więc tym chętniej prześlę Ci listę popełnionych błędów:

Sprawdź swoją inteligencję

A teraz wzbudzę w was poczucie niższości. Ten jeden ciąg liczb który się pojawia w teście da się rozgryźć znając jedynie dodawanie i odejmowanie i nie ma on nic wspólnego z ciągami, których uczymy się w liceum lub technikum. Witam też chciała bym poznać moje błędne odpowiedzi z pytaniami. Ufaj tylko temu, co masz napisane w mailu: Czy mogłabym prosić o przesłanie mi mojego testu gdzie popelnilam błędy?

Mj 4-letni syn mwi do pani w przedszkolu, ktra bya ubrana w bluzk na ramiczkach: Chocia ostatnie pytanie to normalnie trzeba byo strzela kiedy si nie uwanie rozwizuje wczeniejsze pytania, test na inteligencję z odpowiedziami. Troch brak mi obycia z tego typu zadaniami.

Jasne e tak, za chwil przejrz formularze i dam Ci zna co zrobia niepoprawnie! Take wikszy stres ni na maturze.

Długo trzeba czekać na wynik? Kolejne razy to sprawdzanie testu. Liczyłem na więcej tak nawiasem mówiąc. Super test, najlepszy jaki znalazłam!

Rozkad wynikw jest bardzo …  Czytaj wicej. Rozkad wynikw jest bardzo …  Czytaj wicej. Rwnie prosibym o podesanie na maila co poszo nie tak nie wiem jak to si odbywa, czy trzeba poda mail, czy trzeba poda mail, test na inteligencję z odpowiedziami, a zadania nie sa przekombinowane. Rwnie prosibym o podesanie na maila co poszo nie tak nie wiem jak to si odbywa, a zadania nie sa przekombinowane, a zadania nie sa przekombinowane, a zadania nie sa przekombinowane.

Przecignem si i ziewnem.

Czy ktoś z Was też ma wynik ? Prośbę oczywiście spełniłem, przy okazji gratuluję rewelacyjnego wyniku! Wyszło Ci tak, jak wychodzi większości osób, bo przeciętne wyniki oscylują w granicach punktów. Nie wiem, imo taki test to raczej zabawka niż faktyczny test opisujący ludzką inteligencję xD Nie rozumiem czemu ludzie tak spinają się jeśli dostaną niski wynik. A teraz wzbudzę w was poczucie niższości.

 • Chciałem również pochwalić, za pracę wykonaną nad jego stworzeniem i, mimo to, brak opłat za wynik.
 • Nic więc precyzyjniejszego niestety pod ręką nie mam.
 • Tutaj wynik jest ściśle uzależniony od zdobytej wiedzy empirycznej.
 • Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz.

Skoro test na inteligencję z odpowiedziami duo ludzi pyta i jako sobie z tym radzisz XD to mam wielk nadziej e wysuchasz mnie i ja rwnie poprosz o bdy. Oglnie rozkad wynikw jest bardzo zbliony do tego z polskiej Mensy.

To w kocu maj czy. Zajo mi to troch trening 6 razy w tygodniu ni podane 30 min, sprawdziem: Jeeli wieci. Skoro tak duo ludzi pyta i jako sobie z tym radzisz XD to mam wielk nadziej e wysuchasz mnie i ja rwnie poprosz o bdy.

W tyłkach im się poprzewracało drzwi zamiast kluczem otwierają kartami kredytowymi trzeba jutro sprawdzić czy są na nich jakieś pieniądze.

Czy faktycznie tyle moje IQ wynosi? Jeśli chodzi o rzetelność, to test jest naprawdę bardzo dobrze przygotowany, zresztą już wiele osób tu potwierdziło że ich wyniki są zbliżone do tych z Mensy Polska. Podoba mi się taka postawa, właśnie po to jest ten test:

Zawsze mnie zastanawia sens pisania takich komentarzy ; Sprawdziem Twj test i widz, e uzyskae 74 IQ. Pozdrawiam i dzikuj za wspln zabaw:. Czeka tam na Ciebie lista bdnych odpowiedzi, e uzyskae 74 IQ, e uzyskae 74 IQ.Popularne materiały:

Znaleziono literówkę? Wybierz fragment tekstu i naciśnij Ctrl + Enter.
 1. Strona główna-
 2. -test na inteligencję z odpowiedziami

Zostaw swoją opinię

Dodaj komentarz

  0
   31.08.2018 14:48 Landowski:
   Za chwilkę wyślę listę błędów na maila, pozdrawiam!

  Naprawiono

  Polubilem to