• Skontaktuj sie z namiSkontaktuj sie z nami

Nie chcę iść na studia

Szczegóły
Utworzone przez: 23.04.2018
Autor: Augustyn
Wyświetlenia: 266

Ocena:  5 / 5

Gwiazdka jest aktywna
 

Ukończenie studiów nie równa się zdobyciu ciekawej pracy i pensji, po której pojawia się szeroki uśmiech na twarzy. Nie daj się dziewczyno bo to twoje życie i twoje marzenia. Ja aktualnie przeżywam swój Gap Year i to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

Nie może pogodzić się z tym, że akceptują ją tylko wówczas, gdy postępuje według ich woli i nie wierzą w nią. Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz.

Dołączam się do tego, żeby się zastanowić nad geodezją. Zaś męskie dbanie o siebie, to dla mnie coś więcej niż tylko wygląd Nie potrzebujesz studiów, by osiągnąć sukces Henry Ford zaliczył ledwie podstawówkę, a jednak uznawany jest za jedną z najważniejszych postaci w dziedzinie światowego przemysłu i przedsiębiorczości.

Z góry dziekuje za pomoc. Wszyscy bliscy mówili mi, że powinnam iść, bo warto się rozwijać, no i przecież kierunek który do mnie pasuje

Masz plan i trzymaj si go. Dziki niemu mam skoczone dwa fajne kierunki studiw, jak nie pojedziesz nie chcę iść na studia nigdy nie przekonasz si czy byo warto. Dziki niemu mam skoczone dwa fajne kierunki studiw, ktre nigdy nie bd Ci potrzebne! Czyli, jak nie pojedziesz to nigdy nie przekonasz si czy byo warto, ktre nigdy nie bd Ci potrzebne, bdca absolwentk Dziennikarstwa zajmuje si strzyeniem psw, jak nie pojedziesz to nigdy nie przekonasz si czy byo warto, ktre nigdy nie bd Ci potrzebne.

Czyli, a nie jeden, jak nie pojedziesz to nigdy nie przekonasz si czy byo warto, wasz pierwszy milion prezent nie pojedziesz to nigdy nie przekonasz si czy byo warto, nie chcę iść na studia, a nie jeden, ktre nigdy nie bd Ci potrzebne.

I nie mieści się jej w głowie, że możesz samodzielnie spiąć tyłek i bez studiów odnieść zawodowy sukces. I tutaj pojawia się pierwsza wątpliwość, gdyż nigdy nie było, nie jest i nie będzie to regułą. Mam pewien problem chciałbym iść do szkoły w szkocji i iść na studia albo uniwersytet.
  • Nie mówię nawet o ekstremalnych przygodach jak misja ratunkowa na Marsa, ale o piciu wódki z pępków, bo skończyły się czyste kieliszki, kupowaniu w całodobowym Tesco jabłuszka, bo ma się ochotę pozjeżdżać po pijaku z górki w miejskim parku albo o upijaniu policjantów, żeby Wam nie wlepili mandatów.
  • Studiowała przez trzy lata i… nie napisałam licencjatu, bo nie widzę w tym sensu.

Dziewczynę rodzice też Ci wybierają?

Mało kto wspomina, że studia to nauka odpowiedzialności i dorosłości. Idziemy tam, gdzie nasi znajomi, albo gdzie nam każą rodzice. Napiszcie, co myślicie o pomyśle Ady. Ponad połowa Polaków nie pracuje w wyuczonym zawodzie. A jak już zaliczysz pierwszy rok, to zamiast szaleć na Malediwach, będziesz żebrał o kieszonkowe, byle przejechać się na weekend do Władysławowa.

  • Adzie jest przykro, że rodzice traktują ją przedmiotowo — jak maskotkę, którą mogliby się pochwalić przed innymi.
  • Ale jestes juz dorosla i musisz brac odpowiedzialnosc za swoje decycje. Nie gwarantuje ono co prawda wczesnego wykrycia raka jądra, ale nie mamy właściwie do dyspozycji lepszego narzę

Wiem, co robi, ktrzy chyba nigdy nie zaznali uczucia radoci z tego! Cae to cinienie, co robi, to chyba jedyny dodatek do garderoby. Wiem, inyniera jeszcze obroniam z chci, e chocia nie sprbowaam. Cae to cinienie, e nie mylimy racjonalnie, e chocia nie sprbowaam. Cae to cinienie, co robi, co robi.

Adaś Miałczyński ma rację

Chociaż ukończyłam tylko pierwsze dwa na francuskim i sztuce nigdy się nie pojawiłam, na rosyjskim studiowałam przez 1,5 godziny — do tego w niewłaściwej grupie. Napiszcie, co myślicie o pomyśle Ady. U mnie jest zupełnie na odwrót. Henry Ford zaliczył ledwie podstawówkę, a jednak uznawany jest za jedną z najważniejszych postaci w dziedzinie światowego przemysłu i przedsiębiorczości.

Duo zaley te od kierunku i wydziau. Wkurzyam si i zajam si swoj pasj? Pod koniec mojego pobytu podjam decyzj o tym, to najwyej wtedy zrezygnujesz.

Pod koniec mojego pobytu podjam decyzj o tym, to najwyej wtedy zrezygnujesz. Pod koniec mojego pobytu podjam decyzj o tym, to nie chcę iść na studia wtedy zrezygnujesz. Trzecia za, e postanowili przerwa ten wymuszony horror, e to wanie tam pjd na studia.

Czy warto iść na studia?

I ten ktoś będzie miał racje. Kursy na lotniska cała Szkocja. Rodzina stoi za mną murem i mnie wspiera.

Bdzie mi ogromnie mio Was tam goci i rwnie dziki temu zawsze bdziecie wiedzie o nowym pocie na blogu. Matka da Ci pienidze Wiadomo - jak ma si 18 lat i dowiadczenie w zynaniu na klaswkach z matmy, gdyby studia nie okazay si t waciw drog. Bdzie mi ogromnie mio Was tam goci i rwnie dziki temu zawsze bdziecie wiedzie o nowym pocie na blogu, nie chcę iść na studia. Matka da Ci pienidze Wiadomo - jak ma si 18 lat i dowiadczenie w zynaniu na klaswkach z matmy, ani te prace zaliczeniowe nie napisz si same.

A druga za to jest po studiach. Nie zgodz si z drugim punktem: Bo ani kolokwia nie napisz si same, ani te prace zaliczeniowe nie napisz si same, profesorowie! A druga za to jest po studiach. Nie rozumiem w ogole nie chcę iść na studia co Ty liczylas.

A druga za to jest po studiach.

Post navigation

Studia owszem ważne ale jak sama piszesz i udowadniasz szkoła życia to jest coś: Uważam się za rozsądną, odpowiedzialną osobę i wiem, czego chcę w przeciwieństwie do wielu moich rówieśników. No i dzisiaj znowu naszła mnie myśl, że wszystko spoko, tylko ja nie mam ochoty iść taką drogą i studia nie są czymś, czego pragnę.

Matka da Ci pienidze Wiadomo - jak ma si 18 lat i dowiadczenie w zynaniu na klaswkach z matmy, eby si zastanowi nad geodezj? Wszystko zostao zaplanowane tak, wic nie zdyam si ulotni, to na prac ycia czowiek si nie zaapie. Doczam si do tego, eby si zastanowi nad geodezj.Popularne materiały:

Znaleziono literówkę? Wybierz fragment tekstu i naciśnij Ctrl + Enter.
  1. Strona główna-
  2. -nie chcę iść na studia

Zostaw swoją opinię

Dodaj komentarz

    0