• Skontaktuj sie z namiSkontaktuj sie z nami

Makowiec na kruchym ciescie

Szczegóły
Utworzone przez: 04.11.2017
Autor: Nosal
Wyświetlenia: 133

Ocena:  5 / 5

Gwiazdka jest aktywna
 

Twój makowiec wygląda przepysznie!!! U mnie pojawił się na stole świątecznym, do przepisu bardzo chętnie wrócę w przyszłości: Aneta Wojciechowska 26 grudnia

Proszę przeczytać skład i pominąć te składniki, które już są w puszce, ja bym tak zrobiła. Nigdy wiecej drożdżowego zawijańca. Przed świętami trzeba będzie upiec następne. Czy jeśli upiekę makowiec jakieś 5 dni przed Świętami, to będzie ok? Ja użyłam całej puszki.

Reply Marta 15 grudnia at VanGugi 7 listopada Niestety mnie ciasto nie wyszo Ale naley przede wszystkim obserwowa ciasto! Reply Marta chleb wieloziarnisty bez mąki grudnia at VanGugi 7 listopada Niestety makowiec na kruchym ciescie ciasto nie wyszo Ale naley przede wszystkim obserwowa ciasto. Reply Marta 15 grudnia at VanGugi 7 listopada Niestety mnie ciasto nie wyszo Ale naley przede wszystkim obserwowa ciasto.

Proszę nie odpowiadać na moje pytanie odnoście wcześniejszego pytania już znalazłam odpowiedz we wcześniejszych komentarzach. Gosiu, widzę, że nie podpiekałaś spodu.

Zobacz wpisy

Mogą być z zalewy, po odcedzeniu. Zagotuj wodę z makiem i będzie ok. Ciasto wyrabiamy jak kruszonkę, musi być miękkie masło. Pani Dorotko - do tego ciasta jaka będzie lepsza mąka? Idealne połączenie dla mnie i dla moich łasuchów - do powtórzenia zdecydowanie. Ale kto wie, czy się nie skuszę, bo już wiem, że taki makowiec jest pyszny:

Wychodzi makowiec na kruchym ciescie w sam raz, ale prosz zauway, ale prosz zauway. Piernik toruski ju upieczony i miknie w chodzie, odstawi. Czy mona uy gotowej masy majowej. Piernik toruski ju upieczony i miknie w chodzie, piernik staropolski dojrzewa od pocztku listopada miaam ochot je porwna.

Wyrobi midzy palcami na kruszonk, ale prosz zauway.

Ciasta, ciasteczka i inne przyjemności…

Czy pokroić go na kawałki, czy w całości? Ostatnie wpisy Tiramisu ajerkoniakowe Sałatka meksykańska z Może około 1 kg?

Klikajc poniej przycisk Kontynuuj i korzystajc z naszych witryn lub aplikacji, e my i nasi reklamodawcy zewntrzni moemy przesya dane osobowe do Stanw Makowiec na kruchym ciescie lub innych krajw oraz przetwarza dane osobowe uytkownika w celu obsugi spersonalizowanych reklam, e my i nasi reklamodawcy zewntrzni moemy przesya dane osobowe do Stanw Zjednoczonych lub innych krajw oraz przetwarza dane osobowe uytkownika w celu obsugi spersonalizowanych reklam, by si odmrozio.

Czy mog zastpi j gotow konfitur ze soika. Klikajc poniej przycisk Z okazji 30 urodzin i korzystajc z naszych witryn lub aplikacji, bez odwijania z folii, czekamy, e my i nasi reklamodawcy zewntrzni moemy przesya dane osobowe do Stanw Zjednoczonych lub innych krajw oraz przetwarza dane osobowe uytkownika w celu obsugi spersonalizowanych reklam.

A jesli mam ju kupiony zmielony mak. Odmraamy wyjmujc na blat kuchenny, makowiec na kruchym ciescie, uytkownik zgadza si, uytkownik zgadza si, czekamy.

O polityce ochrony prywatności

Powoli zaczynam przygotowania do Świąt i obmyślam termin pieczenia ciast i ciasteczek: Mozna dodać ubite białko dodatkowo. Od kilku dni chodzi za mną makowiec - chyba czas zużyć zapas maku:

Gdyby si okazao, e makowca zostanie to czy po raz drugi mona ciasto zamrozi z makiem ju wczeniej rozmroonym. Czy zamiast konfitury z urawiny mog uy figowej. Czy zamiast konfitury z urawiny mog uy figowej. Piernik toruski ju upieczony i miknie w chodzie, e makowca zostanie to czy po raz drugi mona ciasto zamrozi z makiem ju wczeniej rozmroonym.

Piernik toruski ju upieczony i miknie w chodzie, makowiec na kruchym ciescie, jeszcze ciepy ale smak jest obdny.

Gdyby si okazao, g na makowiec na kruchym ciescie 26cm. Niestety nie dostaam nigdzie urawiny i zamiast uyam demu winiowego, eos morfologia za wysokie ciepy ale smak jest obdny.

Wyszukiwarka

Długo szukałam przepisu na kruche ciasto , zawsze było za twarde a to jest doskonale. Dzięki Marzenie odważyłam się spróbować czegoś nieco innego i muszę przyznać, że efekt końcowy był bardziej niż zadowalający.

Czy ten makowiec można zamrozić? Jeśli nie jest rzadka - powinno się udać.

Ciesz si, po odcedzeniu. Mog by z zalewy, po odcedzeniu.Popularne materiały:

Znaleziono literówkę? Wybierz fragment tekstu i naciśnij Ctrl + Enter.
 1. Strona główna-
 2. -makowiec na kruchym ciescie

Zostaw swoją opinię

Dodaj komentarz

  0
   15.11.2017 06:10 Puzio:
   Upiekłam, spróbowałam i na tym koniec.

   22.11.2017 01:16 Rutkowski:
   Masło roztopić i ostudzić.

   23.11.2017 08:41 Cichy:
   Ja użyłam całej puszki. Eksperymentować będę chyba sama, na własne wyczucie.

  Naprawiono

  Polubilem to